فیلتر


محصولات برند سیمکو خرید قیمت

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

لوگو سیمکو

فروشگاه اینترنتی بازرگانی شطرنجی نمایندگی رسمی شرکت سیم‌ و‌ کابل سیمکو در استان گیلان است.

نمایندگی سیمکو در رشت، شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی لیست سیم‌ و کابل مورد نظر خود را استعلام قیمت بگیرید.

1 2 3 ... 9 10 11

شرکت سیم و کابل سیمکو در  سال 1347 در تهران پایه گذاری شد. بعد از گذشت 7 سال و در سال 1354 کارخانه شرکت سیمکو به منظور گسترش و توسعه تولیدات خود به شهر رشت منتقل و در زمینی به متراژ 150000 متر مربع بنا شد تا شروعی مجدد برای افزایش دست آورد های این شرکت باشد. در سال 1376 این شرکت برای نخستین بار در ایران کابل های 20 کیلوولت تولید نمود. قدم بعدی سیمکو تولید کابل 63 کیلو ولت و دریافت گواهینامه Typetest از آزمایشگاه بین المللی KEMA هلند بود که لوح تقدیر اولین تولید کننده ایرانی این نوع کابل را نیز به همراه داشت. این شرکت به پیشتازی خود در تولید کابل ها ادامه داد و در سال 1376 باز هم برای اولین بار در کشور موفق به تولید کابل 132 کیلو ولت شد. در سال 1387 سیمکو خط تولید کابل های فوق فشار قوی خود را راه اندازی نموده و کابل های 400 کیلوولت خود را روانه بازار نمود. این خط تولید مجهز به آزمایشگاه تست Implues تا سطح 1600KV و تست ولتاژ ای سی تا 500KV می باشد. کابل 230 کیلو ولت با هادی میلیکن 1600 میلیمتر مربع نیز از تولیدات این کار خانه در آن سال ها بود.

محصولات سیم و کابل سیمکو

محصولات سیمکو (SIMCO)

 سیمکو انواع مختلفی از سیم و کابل ها را با کیفیت بالا تولید میکند که عبارتنداز:
1.کابل های قدرت سیمکو
عموما به کابل هایی که توان عبور ولتاژ بیشتر از 30 کیلووات را دارند، کابل فشار قوی یا کابل قدرت می گویند که برای انتقال  انرژی در ولتاژ بالا از آن استفاده می شود.
 • کابل های قدرت  برند سیمکو را میتوان  به 4 دسته تقسیم بندی نمود که شامل موارد زیر می باشد.
 • کابل های فوق فشار قوی: این نوع کابل های دارای گستره ولتاژ  از 230کیلو ولت الی 500کیلو ولت می باشد
 • کابل های فشار فشار قوی: این نوع کابل ها  در انواع مسی و آلومینیومی تولید شده ودر رنج ولتاژی 63 KV الی KV   132 می باشند که دارای خاصیت ضد آب نیز می باشند.
 • کابل های فشار متوسط:کابل های فشار متوسط نیز در دو نوع مسی و آلومینیومی تولید میشوند که در رنج ولتاژی 6KV الی 30KV  می باشند و به صورت تک رشته و سه رشته ای  و دارای خاصیت ضد آب می باشند.
 • کابل های فشار ضعیف:کابل های فشار ضعیف را با توجه به نوع مواد به کار رفته در آن ها می توان به انواع مختلفی تقسیم نمود ،این نوع کابل ها دارای رنج ولتاژی کمتر از 3KV می باشند.
2.کابل های کنترل و ابزار دقیق سیمکو
کابل‌های کنترل (Control Cables) کابل‌هایی هستند که برای انتقال سیگنال‌ها و اطلاعات کنترلی بین تجهیزات و دستگاه‌ها استفاده می‌شوند. این کابل‌ها برای ارتباط و کنترل تجهیزات و دستگاه‌های مختلف در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند، از جمله صنایع برق، الکترونیک، خودروسازی، رباتیک و سایر صنایع مکانیکی.
کابل‌های کنترل معمولاً شامل چندین رشته سیم است که هر رشته به منظور انتقال سیگنال یا ارتباط مستقیم با یک عملکرد خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سیم‌ها می‌توانند رسانایی برقی داشته باشند برای انتقال سیگنال‌های الکتریکی، یا ممکن است فقط برای انتقال سیگنال‌های کنترلی (مانند سیگنال‌های دیجیتال یا آنالوگ) استفاده شوند.
کابل‌های ابزار دقیق (Instrumentation Cables) تولید شده در سیمکو کابل‌هایی هستند که برای ارتباط و انتقال سیگنال‌های ابزار دقیق و اطلاعات اندازه‌گیری بین سنسورها، دستگاه‌های اندازه‌گیری و تجهیزات کنترل استفاده می‌شوند. این کابل‌ها به منظور حفظ دقت و قابلیت اعتماد در انتقال سیگنال‌های ابزار دقیق طراحی شده‌اند.
3.کابل هوایی و خودنگهدار سیمکو
کابل هوایی (Aerial Cable)  کابلی است که برای انتقال انرژی الکتریکی یا ارتباط اطلاعات در فضای باز از طریق ستون‌های تلفن، تیرهای برق، یا سازه‌های مشابه بکار می‌رود. این کابل‌ها معمولاً در محیط‌های خارجی و رو به آب و هوای آزاد نصب می‌شوند.
کابل خودنگهدار (Self-Supporting Cable) یا همچنین با نام کابل خودپشتیبان (Self-Supporting Fiber Cable)، نوعی کابل است که از جنس آلومینیوم می باشد و در دکل ها و تیرهای  خطوط انتقال انرژی در اتفاع مشخص از زمین توسط رشته های نگه دارنده نصب میشوند .کابل های خود نگهدار به دو دسته تقسیم می شوند:
 1. کابل خود نگهدار فشار ضعیف
 2. کابل خود نگهدار فشار متوسط
4.کابل های مخابراتی و کواکسیال سیمکو
کابل‌های مخابراتی تولید شده در سیمکو  از جنس مس بوده  که در حوزه های مختلف مخابرات مورد استفاده قرار میگیرد. این کابل معمولاً شامل چندین رشته سیم است که آن ها  را درون یک پوشش مشترک قرار می‌دهند. هر رشته سیم یا زوج سیم‌ها در کابل مخابراتی می‌تواند برای انتقال سیگنال‌های الکتریکی، صوتی یا تصویری استفاده شود.
کابل‌های کواکسیال (Coaxial Cable) نوعی کابل انتقال اطلاعات است که برای انتقال سیگنال‌های الکتریکی و انتقال داده‌ها در شبکه‌ها و سیستم‌های ارتباطی استفاده می‌شود. طراحی کابل کواکسیال بر اساس ساختار لایه‌های مختلفی از جمله هسته، عایق و پوشش فلزی صورت می‌گیرد. کابل کواکسیال به دلیل ساختار خاص خود، ویژگی‌هایی نظیر مقاومت در برابر تداخلات الکترومغناطیسی، کاهش تلفات سیگنال و پهنای باند بالا را ارائه می‌دهد.
5.کابل های قابل انعطاف
کابل‌های گرد (Round Cables) نوعی کابل هستند که در ساختار آنها از رشته‌ی سیم‌های متعدد استفاده می‌شود که با هم تابیدگی (توأمانس) دارند و در داخل یک پوشش گرد قرار می‌گیرند. این کابل‌ها معمولاً برای انتقال انواع سیگنال‌ها مانند برق، داده‌ها، صوت و تصویر استفاده می‌شوند.
کابل‌های تخت (Flat Cables) نوعی کابل هستند که به دلیل ساختار سطحی و باریک آنها، برای کاربردهای خاصی مناسب هستند. در مقابل کابل‌های گرد که رشته‌های سیم را درون یک پوشش گرد قرار می‌دهند، کابل‌های تخت رشته‌های سیم را در یک صفحه تخت قرار می‌دهند و با پوششی ایزولاسیونی محافظت می‌شوند.یکی از کاربرد های این کابل استفاده در  آسانسور ها می باشد که تمام اطلاعات و فرمان ها بین سیستم کنترل آسانسور و کابین را منتقل می کند.
6.سیم های سیمکو
 • سیم ها انواع مختلفی دارند که میتوان آن ها را به سه دسته تقسیم نمود 
 • سیم هادی تک لا (H07V-U)
 • سیم هادی استرند شده(H07V-R)
 • سیم هادی وقابل انعطاف (H07V-K)