بازرگانی شطرنجی نمایندگی سیمکو لاله زار

بازرگانی شطرنجی با بیش از ۲۵ سال تجربه در زمینه تامین و پخش عمده و خرده لوازم الکتریکی و کالای برق، جهت رفاه حال مشتریان شعبه جدید خود را تحت عنوان نمایندگی سیمکو لاله زار راه‌اندازی نمود. فروشگاه بازرگانی شطرنجی به عنوان نماینده رسمی شرکت سیم و کابل سیمکو از این پس محصولات این شرکت را به صورت مستقیم در لاله زار تهران عرضه میکند. بازرگانی شطرنجی به عنوان نماینده فروش سیم و کابل سیمکو در لاله زار، عرضه کننده انواع کابل توليد شده کارخانه سیمکو که دارای استاندارد و مورد تائيد وزارت نيرو برای استفاده در صنايع نفت، گاز و پتروشیم و ... میباشد.

سیم و کابل سیمکو در لاله زار

سیم و کابل سیمکو که بهترین برند سیم و کابل از لحاظ کیفیت و استاندارد در ایران به شمار می رود به صورت مستقیم توسط بازرگانی شطرنجی در لاله زار تهران پخش می شود. با توجه به اینکه خیابان لاله زار مرکز پخش لوازم الکتریکی و کالای برق ایران محسوب می شود، بازرگانی شطرنجی که سال هاست نماینده رسمی فروش محصولات سیمکو است، تصمیم به عرضه مستقیم محصولات این برند در لاله زار گرفته و دفتر فروش جدید خود در این خیابان را راه‌اندازی نمود.

قیمت سیم و کابل سیمکو در لاله زار

تمامی محصولات سیم و کابل سیمکو دارای لیست قیمت سراسری در کشور هستند و تغییرات قیمت محصولات این شرکت به صورت همزمان در کل نمایندگی ها بروز می شوند. جهت استعلام قیمت سیم و کابل سیمکو در لاله زار میتوانید با شماره تلفن 02122220951 بازرگانی شطرنجی (نمایندگی رسمی سیمکو در لاله زار) تماس بگیرید.

تماس با نمایندگی سیمکو لاله زار

لطفا جهت دریافت قیمت انواع سیم و کابل و دریافت لیست قیمت کابل فشار قوی متوسط و ضعیف با مشاوران ما در نمایندگی لاله زار تماس حاصل فرمایید.

شماره های فروشگاه شطرنجی شعبه لاله زار: 02136915717 - 02136915596 - 09120867464

خرید عمده سیم و کابل سیمکو در لاله زار

برای خرید عمده سیم و کابل سیمکو به صورت مستقیم و بدون واسطه نیز میتوانید به بازرگانی شطرنجی در لاله زار مراجعه کنید. همچنین میتوانید بعد از استعلام موجودی و اعلام متراژ مورد نیاز سیم و کابل خود، سفارش خود را پیش از مراجعه به دفتر بازرگانی شطرنجی ثبت کرده تا متراژ اعلام شده آماده تحویل شده و بدون اتلاف وقت سیم و کابل خود را دریافت کنید.

محصولات سیمکو در نمایندگی لاله زار

تمامی محصولات تولیدی شرکت سیمکو در نمایندگی لاله زار موجود میباشد. همانطور مطلع هستید این شرکت انواع کابل های قدرت، کابل فشار قوی، کابل فشار متوسط و ضعیف، کابل های کنترل و ابزار دقیق، کابل های هوایی و خود نگه دار، کابل های مخابراتی و کواکسیال، کابل های قابل انعطاف و انواع سیم در مقطع های مختلف را تولید میکند. بازرگانی شطرنجی این افتخار را دارد که به عنوان فروش محصولات سیمکو در لاله زار در زمینه خرید انواع سیم و کابل مشتریان را یاری نمایند. لطفا جهت دریافت قیمت کابل فشار قوی و متوسط و یا دریافت لیست قیمت سیم و کابل با در فتر فروش انواع کابل در لاله زار تماس حاصل فرمایید.

فروش انواع سیم و کابل در نمایندگی لاله زار

تامين کابل های مورد نیاز متقاضيان از کارخانه سیم و کابل سیمکو و مطابق با مشخصه های فنی پروژه در حداقل زمان ممکن از اهداف این مجموعه می باشد. متخصصين و کارشناسان مجرب پاسخگوی انواع نياز صنايع صنعتی و ساختمانی در پروژه های کوچک و بزرگ می باشند.