درباره ما

فروشگاه بازرگانی شطرنجی

فروشگاه بازرگانی شطرنجی الکتریکی شطرنجی


بازرگانی شطرنجی به عنوان یکی از باسابقه‌ترین تامین کننده‌های ملزومات الکتریکی و ساختمانی با قدمتی 25 ساله در استان گیلان مشغول به فعالیت می باشد. این مجموعه با بهره‌گیری از تجربیات خود در هدایت بازار و تامین کالاهای با کیفیت و قیمت مناسب سعی کرده تا در استان گیلان به بزرگترین تامین کننده تجهیزات الکتریکی تبدیل شود و بالغ بر بیست هزار نوع کالا را برای متقاضیان و مشتریان خود تامین کند.

بازرگانی شطرنجی نمایندگی رسمی شرکت‌های مازی‌نور، سیم و کابل سیمکو، خزرفن (الکترو موتور)، لامپ نور، آلدو، سوپیتا ،الکتروپیک، آروشا، الکترو کاوه، کاوه الکترونیک، نوین بسپار، مونو الکتریک می باشد و افتخار همکاری با شرکت‌های لگراند، اف ای سی، افراتاب، شهاب لایت، صنایع روشنایی پارس و... را داشته است.

تمام تلاش مدیریت ارشد این مجموعه، توسعه شبکه مشتریان بوده و در این راستا سعی بر آن شده تا با ارتباط مؤثر، تاثیرات بزرگی بر روی قیمت و کیفیت محصولات در سطح استان و کشور بگذارد.


از نمونه پروژه‌های اجرا شده موفق و همکاری با شرکت‌های معتبر در استان و کشور می توان به موارد زیر اشاره نمود:
شرکت فومن شیمی، شرکت سبحان انکولوژی، شرکت سبحان دارو، شرکت گیل صلب، مجتمع فولاد گیلان، شرکت پارس خزر، شرکت هارمه، شرکت سیمکو، شرکت نفت پاسارگاد، شرکت تعاونی مسکن طلاییه،
پروژه‌ی بیمه البرز رشت، بانک کارآفرین، بانک ملت، بانک تجارت، بانک سپه، تهیه لوازم برق شرکت کوزو فارس، پروژه 36 هزار واحدی پردیس تهران و 20 هزار واحدی پرند، تهیه ملزومات شرکت آرشام و ده‌ها پروژه موفق و معتبر دیگر در حوزه تامین کالای برق و ساختمان.


 

بازخوردها