معرفی متخصصین و کارشناسان برق

معرفی متخصصین و کارشناسان برق
بنا به درخواست و تماس‌های مشتریان محترم مبنی بر معرفی متخصصین برق کاربلد، فروشگاه بازرگانی شطرنجی اقدام به معرفی مجریان و متخصصین فنی زبده و کار بلد در زمینه اجرای پروژه های برقی و الکتریکی نموده است.

با توجه به نقش موثر متخصصین فنی در پیشرفت پروژه‌ها و تاثیرگذاری این افراد در پیشبرد عملکرد فنی واحدهای خانگی، صنعتی و اجرایی، یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های پیمانکاران و مشتریان، دسترسی به این افراد جهت نصب و راه‌اندازی وسایل الکتریکی و برقی ساختمان می‌باشد. البته این متخصصین باید آگاه به قوانین و مقررات ایمنی بوده و با رعایت مسایل فنی و بهداشتی در جهت کاهش هزینه های متفرقه و توجه به مسایل اقتصادی کارفرما عمل نمایند.

 

                                                                                                         

 

لذا بنا به درخواست و تماس‌های مشتریان محترم مبنی بر معرفی متخصصین برق کاربلد، تصمیم بر آن شد جهت رفاه حال مشتریان عزیز در استان گیلان، فروشگاه بازرگانی شطرنجی ( شرکت تجهیز روشنایی سپهر )  اقدام به معرفی مجریان و متخصصین فنی زبده و کار بلد در زمینه اجرای پروژه‌های برقی و الکتریکی نموده است. امید است که با معرفی این عزیزان شاهد پیشرفت و افزایش بهره وری پروژه‌های شخصی و صنعتی مشتریان گرامی باشیم. 

برای مشاهده لیست اسامی متخصصین برق و زمینه فعالیت و پروژه های این عزیزان، لطفا صفحه مجریان برق استان گیلان را مشاهده نمایید.


ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد