استعلام قیمت لوازم الکتریکی

برای استعلام قیمت لوازم الکتریکی و کالای برق به صورت عمده یا خرده، فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت تعرفه محصولات مورد نظر را به شما اعلام کنند. همچنین برای استعلام قیمت میتوانید با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۲۲۰۹۵۱ و ۰۱۳۳۳۷۰۵۸۰۵ برای مشتریان استان گیلان تماس بگیرید و لیست استعلامی خود را به کارشناسان ما اعلام کنید.

لطفا جهت استعلام دقیق قیمت، تعداد موارد مورد نیاز خود را نیز ذکر کنید تا قیمت به صورت دقیق بر اساس تعداد خرید شما محاسبه و برای شما ارسال شود. جهت استعلام قیمت روز سیم و کابل سیمکو نیز میتوانید از این صفحه آخرین تغییرات قیمتی این شرکت را مشاهده کنید.

بازرگانی شطرنجی با بیش از 25 سال سابقه در زمینه تامین و پخش لوازم الکتریکی تضمین بهترین قیمت را برای لیست اقلام شما میدهد.

سوالات متداول سوالات متداول شما درباره قیمت لوازم الکتریکی
زمان پاسخ به استعلام قیمت بستگی به نوع و تعداد اقلام لیست شما دارد. پاسخ به استعلامات از 1 ساعت تا 24 ساعت انجام خواهد شد.
بله، تمامی قیمت ها با توجه به تعداد اقلام مورد نیاز شما شامل تخفیف های پلکانی می شود و اگر تعداد محصول درخواستی بالا باشد، لیست قیمت ارسالی برای شما با قیمت عمده محاسبه خواهد شد.
بله، شما عزیزان میتوانید بعد از دریافت استعلام قیمت و پیش فاکتور، برای دریافت محصولات خود به یکی از شعب بازرگانی شطرنجی مراجعه کنید و یا کالای خود را در آدرس مورد نظرتان دریافت کنید.
بله، میتوانید درخواست خود را به شماره واتساپ 09055655027 ارسال نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما در تماس باشند.