صنایع روشنایی مازی‌نور

شرکت صنایع روشنایی مازی‌نور برترین تولید کننده چراغ‌ در منطقه خاورمیانه بوده است. از مزایای چراغ‌های تولید شده شرکت مازی نور می‌توان به کیفیت عالی و ضمانت محصولات اشاره نمود. شرکت مازی‌نور محصولات خود را در دو گروه Reliance و Primax گارانتی نموده است. محصولات شرکت مازی‌نور را در دسته بندی‌های زیر می‌توانید در فروشگاه اینترنتی بازرگانی شطرنجی مشاهده نمایید:

چراغ‌های صنعتی و کارگاهی.

چراغ‌های اداری، تجاری و فروشگاهی.

چراغ‌های فضای باز، پارکی و معابری.

فروش ویژه چراغ دیانا
40% تخفیف
5 / 5
40% تخفیف
5 / 5
فروش ویژه چراغ نپتون

سوالات متداول

در جهت افزایش رضایت مشتریان، شرکت مازی‌نور کلیه چراغ‌های گروه Reliance را به مدت 3 سال و کلیه محصولات گروه Primax را به مدت 5 سال ضمانت نموده است.
باید توجه داشت که نصب چراغ به درستی انجام گیرد و خرابی و یا صدمه اتفاق نیفتد. لذا هرگونه خرابی چراغ که مربوط به زمان نصب آن باشد شامل حال ضمانت نمی شود از دیگر موارد خارج از ضمانت می توان به مشکلاتی که شبکه برق محل نصب چراغ ایجاد می نماید اشاره نمود. توصیه فروشگاه اینترنتی شطرنجی این است که حتما با بررسی و مطالعه کاتالوگ همراه موجود در جعبه اقدام به نصب نمایید.
در صورتی که پیش از خرید چراغ نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان مجموعه فروشگاه اینترنتی شطرنجی در ارتباط باشید.
چراغ های ال ای دی مختلفی مناسب برای فضای باز مانند پارکها و معابر عمومی وجود دارد. مهمترین نکته در این چراغ ها دقت به این مساله است که درجه حفاظتی نفوذپذیری یا (Ingress Protection)IP مناسبی داشته باشند. صنایع روشنایی مازی نور از IP67 در چراغ ها و پروژکتورهای معابری استفاده کرده که بالاترین درجه حفاظت است. قابل توضیح است که حداقل درجه حفاظت 44 (حفاظت شده در برابر تماس آب به بدنه و همچنین وروی عوامل جامد با قطر بیشتر از 1 میلیمتر) یا بالاتر برای چراغ های نورپردازی فضای باز مناسب است. اگر چراغ ها در موقعیتی قرار بگیرند که در معرض عوامل طبیعی زیادی (باد،باران،رطوبت و آب) قرار بگیرند باید دارای درجه حفاظت 65 یا بالاتر باشند.

 

چراغهای توکار اپتیلد نمایش همه
چراغهای روکار اپتیلد نمایش همه

 

چراغهای روکار آریانا نمایش همه
6% تخفیف
5 / 5
6% تخفیف
5 / 4.5

 


 

پنل توکار لدیوم نمایش همه
پنل روکار لدیوم نمایش همه
6% تخفیف
5 / 5
6% تخفیف
5 / 5

 


 

چراغ پروژکتوری پلاریس نمایش همه
6% تخفیف
5 / 4.25
6% تخفیف
5 / 4.5
6% تخفیف
5 / 5

 


 

 

  

  

چراغ هانی مازی نور
چراغ لدیسان مازی‌نور

چراغ ریلی هانی

چراغ ریلی تک فاز هانی
6% تخفیف
5 / 5
6% تخفیف
5 / 4

چراغ آویز لدیسان

چراغ آویز لدیسان
6% تخفیف
5 / 3.5
6% تخفیف
5 / 5
6% تخفیف
5 / 5
6% تخفیف
5 / 5
6% تخفیف
5 / 5