فیلتر


محصولات برند بلدن

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

کابل شبکه بلدن؛ بهترین انتخاب برای تجهیزات شبکه

بلدن یکی از شرکت‌های خوش‌نام در زمینه‌ی تولید لوازم شبکه و مخابراتی است. کابل‌های شبکه‌ی این شرکت از معتبرترین محصولات آن هستند و در شرکت‌های کوچک و بزرگ مختلفی در تمام دنیا به کار می‌روند. این شرکت روی تولید کابل‌های CAT 5e تا CAT 6 تمرکز دارد؛ گرچه امروز کابل‌های نسل CAT 7 و CAT 8 هم وارد بازار شده‌اند. شرکت بلدن این کابل‌ها را در دو نوع CCA (کابل مسی با روکش آلومینیومی) یا CCC (کابل تمام مسی) تولید می‌کند. 

انواع کابل شبکه بلدن

کابل شبکه CAT5: CAT5 اولین نسل از کابل‌های شبکه‌ی اترنت است. این کابل هنوز هم در شبکه‌های خانگی و برای اتصال به اینترنت به کار می‌رود.
کابل شبکه CAT5E: نسل پیشرفته‌تر کابل‌ها، کابل‌های CAT5e هستند. این کابل‌ها قدرت بیشتری در انتقال اطلاعات دارند.
کابل شبکه CAT5E UTP: این کابل ساده‌ترین نوع کابل CAT 5e و فاقد فویل و شیلد است. 
کابل شبکه CAT 6: این کابل به طور سراسری در شبکه‌های نیازمند به سرعت و پهنای باند بالا به کار می‌روند. 
کابل شبکه CAT6 UTP: سیم‌های به کار رفته در این کابل‌ها بدون فویل و شیلد هستند و برای شرکت‌های کوچک یا مصارف خانگی که حامل اطلاعات مهم، امنیتی یا محرمانه نیستند، انتخابی مناسب خواهند بود. 
کابل شبکه CAT6 SFTP: کابل‌های بلدن CAT6 SFTP دارای شیلد و فولد هستند و به همین دلیل از تداخل امواج مغناطیسی جلوگیری می‌کنند.
پچ كورد: پچ کوردها در واقع همان کابل شبکه هستند که کوتاه‌تر شده‌اند و در دو انتهای خود سوکت دارند. اندازه‌ی این کابل‌ها 5.5 متری تا 20 متری است.

قیمت کابل شبکه بلدن

قیمت کابل شبکه بلدن به آیتم‌های زیادی بستگی دارد. دسته‌بندی‌، جنس مغزی و جنس روکش از جمله مهم‌ترین مواردی است که روی قیمت نهایی کابل شبکه belden اثر می‌گذارد.